Materská škola

Komenského 1162/38, Kysucké Nové Mesto

Domestos pre školy

PODMIENKY SÚŤAŽE

Cieľom projektu je vzdelávať deti o hygiene pomocou zábavných aktivít, počas ich plnenia sa deti stávajú lovcami baktérií.  V tohtoročnom  ročníku majú školy zapojením sa do projektu možnosť vyhrať Domestos čistiace  na celý rok! Súťaž je rozdelená na dve kolá: jarné (apríl, máj, jún) a jesenné (september, október, november).

Podmienkou zapojenia do súťaže je plnenie aktivít každý mesiac ( deti v MŠ) a zapojenie rodičov (nahraním aspoň 1 účtenky.) Zo zapojených škôl, ktoré splnia podmienky, budú vyžrebovaní výhercovia spoločnosťou Domestos, a to vždy v posledný deň jarného a jesenného súťažného kola: 31. 06. a 30. 11. 2024. Súťaž prebieha od 01. 04. do 30. 06. 2024. Víťaz sa bude  žrebovať 30. 06.2024

Postup pre rodičov:   

1.https://www.domestospreskoly.sk/

2.Nakúpte produkty Domestos v akejkoľvek hodnote.                                                                                                                                   

3.Nahrajte účtenku a priraďte ju k vybranej škole /mskomenskeho.knm@centrum.sk/                                                                        

 4.Počkajte na žrebovanie a tešte sa na svoju výhru. Získate tak zároveň šancu vyhrať voucher  na Invia.sk v hodnote 400 EUR. ! Čím viac účteniek nahráte, tým väčšiu šancu na výhru máte vy aj vaša škola. Zároveň podporíte našu materskú školu, v súťaži o čistiace prostriedky Domestos na celý rok zadarmo.

ĎAKUJEME ZA SPOLUPRÁCU